Rüya Tabirleri / asker rüyaları / Rüyada düşman asker görmek

Rüyada düşman asker görmek

Rüyada düşman asker görmek yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, sahip olacağı itibar ve zenginlik sayesinde de her zaman ayrıcalık ve özel muamele göreceğine, dertlerin bir anda sona ereceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına rivayet eder.

Rüyada düşman asker gördüyseniz

  • Eşinizle, sevgilinizle ya da sevdiğiniz insanlarla ilişkilerinizde son derece dikkatli olmalısınız.
  • Renkli sosyal planlar yapabilir, özel bir kişiyle zaman geçirebilirsiniz.

Rüya yorumcularına göre rüyada düşman askerini yenmek endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada düşman askerden kaçmak rüyayı gören kişi için içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada düşman askeriyle savaşmak kötü kişilerden uzak durulacağına, insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine ve ilerleyen günlerde başının epey sıkışacağına, daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine delalettir.

Rüyada düşman asker öldürmek onlar yüzünden iyi giden işlerinin deyim yerindeyse sarpa saracağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada düşman asker tarafından vurulmak kurulu düzenin yıkılacağına ve tüm emeklerinin boşa gideceğine, hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına, bereketli işlere gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada düşman askerini bıçaklamak rüyayı gören için çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, sevinçli ve güzel bir haber almaya, maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada düşman askerine yakalanmak hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada düşman asker olmak ev içinde mutluluğun artacağına, hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına ve rahata ereceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine delalettir.

Rüyada düşman askerinden saklanmak rüya sahibi için aynı karşılığı alamayacağına, varlık içinde yaşayacağına, bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments