Rüyada düğünde kar görmek

Rüyada düğünde kar görmek sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, maddi anlamda rahatlamaya, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına delalet etmektedir.

Rüyada düğünde kar gördüyseniz

  • Belli konularda belli değişiklikler yapma gerekliliği kendini zorla hissettiriyor olabilir.
  • Sıkıntılar beklenmedik anlarda çıkarlar.

Rüyada düğünde kar yağması rüyayı gören için keyifleneceğine ve afiyette olacağına, sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere, hem de hayat standartlarının yükseleceğine, sorunların bu sayede çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada düğününde kar yağdığını görülmesi yarardan çok zarar getireceğine, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, lükse ve konfora kavuşacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Umut

Rüyamda bir düğüne gidiyorum kimin olduğunu bilmediğim bahçeden geçerken kâr yağdırıyor şato gibi bir yer başka yerde kâr yok kâr düğün sahibi nin zenginliği ile yapılıyor yerleri öyle sarmış ki şekli muntazam bir şekilde kapı giriş i yerini bulamıyorum dolandım buldum girdim elimi yıkayım dedim su akan bir yer vardı ve elimi yıkadigimda sarı sabun vardı suyu açıp durulayım dedim durulanmdi