Rüya Tabirleri / dışarı rüyaları / Rüyada dışarıyı karanlık görmek

Rüyada dışarıyı karanlık görmek

Rüyada dışarıyı karanlık görmek hem de zengin biri olacağına, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dışarıyı karanlık gördüyseniz

  • Başkalarının planlarına göre hareket etmeniz gerekmiyor.
  • Sıkıntı yaşamamak için sizden beklentileri olan kişileri onaylıyormuş gibi görünmenizde fayda var.

Rüyada dışarının karanlık olması rüyayı gören için sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, şansını kendi eliyle engelleyeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments