Rüya Tabirleri / balık rüyaları / Rüyada dil balığı görmek

Rüyada dil balığı görmek

Rüyada dil balığı görmek başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, gururlandıracak işler yapacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dil balığı gördüyseniz

  • Üzerinde belli bir etkiniz olabilecekse bazı konuları zorlamalısınız.
  • Bazı kişileri sizce yanlış yaptıkları konular, uygulamalar veya olaylar hakkında uyarmak veya ikna etmek isteyebilirsiniz.

Rüyada dil balığı almak sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına yorulur.

Rüyada dil balığı satın alındığında düşkün kimselerin yardımına koşacağına, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine, kazancın günden güne daha da arttırılacağına rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada dil balığı tutmak onlar sayesinde kalkınacağına, onun yasaklarını çiğneyeceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada dilini balık ısırması problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine, zor bir durumun üstesinden gelineceğine, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada dil balığı yakalamak birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, ileride bu durumun ya da sorunun çok daha kötü bir hal alabileceğine, rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine ve hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına alamet eder.

Rüyada dil balığı yemek rüya sahibi için elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments