Rüya Tabirleri / balık rüyaları / Rüyada denizde pişmiş balık görmek

Rüyada denizde pişmiş balık görmek

Rüyada denizde pişmiş balık görmek rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine ya da hareketlerde bulunacağına, sıkıntılarının zamanla geçeceğine, hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, sorunların ortadan kaldırılacağına, yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada denizde pişmiş balık gördüyseniz

  • Bir toplantıda ya da bir eğlencede bulunmanız olasıdır.
  • Maddi açıdan beklediğiniz destek gelmeyebilir veya bazı kişilerin ekonomik konuları konuşmak dahi istememeleri ya da tam hesap geldiğinde prostatı tutan kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada denizden pişmiş balık tutmak rüya sahibi kişi için her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, böylece işlerini yoluna sokacağına, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments