Rüya Tabirleri / dağ rüyaları / Rüyada dağın tepesinde su görmek

Rüyada dağın tepesinde su görmek

Rüyada dağın tepesinde su görmek ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, ev içinde mutluluğun artacağına, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, güzelliklere rast gelineceğine, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine tabir olunur.

Rüyada dağın tepesinde su gördüyseniz

  • Sabrınızdan kaynaklanan başarı var, ciddi uğraşlar içersinde olabilirsiniz, devam edin.
  • Zor bir seçim yapmaya zorlanabilirsiniz.

Rüyada dağın tepesinden su akması malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, çok büyük ve çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments