Rüya Tabirleri / aşağı rüyaları / Rüyada çocuğunun aşağı düştüğünü görmek

Rüyada çocuğunun aşağı düştüğünü görmek

Rüyada çocuğunun aşağı düştüğünü görmek çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, eline geçen paraları tutamayacağına, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, ancak bir türlü istenen şekilde bir çalışma gerçekleştirilemeyeceğine delalettir.

Rüyada çocuğunun aşağı düştüğünü gördüyseniz

  • Kendinizde veya evinizde yapacağınız değişiklikler imajınızı güçlendirmenizi sağlayabilir.
  • Karşınızdaki kimsenin ya da kimselerin fazla üzerine düşmeniz sizin hakkınızda olumsuz düşünülmesine sebep oluyor.

Rüyada küçük çocuğun aşağı düşmesi rüyayı gören kişi için meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, karlı yatırımlarının da kendisine büyük kazanç getireceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına ve sayısız hayır işleyeceğine, maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğu aşağı atmak sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, aralarında herhangi bir sorunun başgöstermeyeceğine, gireceği başka işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, insanlar tarafından sevileceğine ve çok güzel günler yaşayacağına, çok büyük bir sevinç duyulacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada erkek çocuğun aşağı düşmesi işlerinden feragat edeceğine, zor zamanların sona ereceğine, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına ve tasarrufa gitmesi gerekeceğine, sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına, insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada çocuğun aşağıya düşmesi bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, manevi olarak hasar alınacağına, kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına imza atacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments