Rüya Tabirleri / böğürtlen rüyaları / Rüyada böğürtlen dikeni görmek

Rüyada böğürtlen dikeni görmek

Rüyada böğürtlen dikeni görmek keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına, sıkıntı ve zahmet çekileceğine, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine ve böylece kendince bir olgunlaşma yaşayacağına inanılır.

Rüyada böğürtlen dikeni gördüyseniz

  • Olmadık bir şekilde daha duyarsız olmayaa çalışıyor olabilirsiniz.
  • Bazı anlaşmazlıklarınız olabilir.

Rüyada böğürtlen dikeni batması rüyayı gören kişi için kendisine gelir getiren yolların önüne engeller çıkacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine ve bazı olaylar yüzünden üzüntü duyulacağına, yapılan ahlaksız davranışlara, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, hoş olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments