Rüya Tabirleri / hediye rüyaları / Rüyada beyaz seccade hediye etmek

Rüyada beyaz seccade hediye etmek

Rüyada beyaz seccade hediye etmek elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, güzel ve önemli işler yapacağına, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, çok büyük hayır duaları alacağına, iyiliğe ve güzelliğe delalettir.

Rüyada beyaz seccade hediye etmek gördüyseniz

  • Karşı cins ilişkilerinde tam olarak şanslısınız.
  • Sizden, karşınızdakine verdiğiniz önemi kanıtlamanız istenebilir.

Rüyada beyaz seccade hediye alındığında geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, iş dünyasındaki prestijin azalacağına, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments