Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada bebek şortu görmek

Rüyada bebek şortu görmek

Rüyada bebek şortu görmek kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, zahmete ve meşakkate düşeceğine, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebek şortu gördüyseniz

  • Sorumluluklarınız sizi mutlu eden kişiler, yerler veya olaylarla aranıza girebilir.
  • Maddi başlıklarda yaşanabilecek gelişmeleri özel yetenekleriniz sayesinde çözebilirsiniz.

Rüyada erkek bebek şortu görüldüyse size zarar vermek isteyen ama bir türlü bu emellerine ulaşamayan insanların varlığına, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, küçük işlere sermaye harcamayacağına, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments