Rüya Tabirleri / san rüyaları / Rüyada başkasının sana silah vermesi

Rüyada başkasının sana silah vermesi

Rüyada başkasının sana silah vermesi en zor zamanda yalnız kalacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, para sıkıntısından kurtulacağına, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada başkasının sana silah vermesi gördüyseniz

  • Son dakika değişiklikleri planları bozabilir.
  • Mücadeleden çekinmeyin sonuçta bir defa daha kazanan taraf siz olacaksınız.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada başkasının sana silah doğrultması çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, duyduğu endişenin iki kat artacağına delalet eder.

Rüyada başkasının sana silah sıkması sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, rahatsızlık verici bir kişinin bazı sıkıntılara yol açacağı, kötü günler için daima kenarda para tutacağına, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments