Rüya Tabirleri / bit rüyaları / Rüyada başkasının kafada bit görmek

Rüyada başkasının kafada bit görmek

Rüyada başkasının kafada bit görmek kırgınlık ve küskünlük yaşanacağına, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine ve el üstünde tutulacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine, maddi imkânlarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının kafada bit gördüyseniz

  • Anılar içinizi ısıtacak.
  • Duygusal bir durumun sizi eğlenceden mahrum bırakmasına izin vermeyin.

Rüya tabircilerine göre rüyada başkasının kafasından bit ayıklamak cebinin para göreceğine, başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, rahatsızlık verici bir kişinin bazı sıkıntılara yol açacağı, çok büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada başkasının kafasında bit öldürmek dertlerinin dermanını bulacağına, yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına, aradaki buzları eriteceğine, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments