Rüya Tabirleri / baş rüyaları / Rüyada başında kaplumbağa görmek

Rüyada başında kaplumbağa görmek

Rüyada başında kaplumbağa görmek haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine ve çok rahat bir hayat yaşayacağına, ancak daha büyük çalışmalar yapmak için rüya sahibinden yardım isteyeceğine, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada başında kaplumbağa gördüyseniz

  • Romantik bir bağlantı ya da görüşme beklenmedik fırsatlara neden olabilir veya arkasından gitmek isteyeceğiniz şeylerle karşılaşabilirsiniz.
  • Unutmayın ki, onları yapmak istemedikleri işler için zorlamamalısınız.

Rüyada iki başlı kaplumbağa görülmesi çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, eline geçen gelirin de çoğalacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, dünya malına kavuşulacağına, sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada yılan başlı kaplumbağa görülmesi ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada üç başlı kaplumbağa görmek zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına, zor günler geçirileceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çift başlı kaplumbağa görmek iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, bir sebeple büyük hatalar yapılacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, berekete ve bolluğa kavuşulacağına, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine ve maddi olanaklarının da fazlalaşacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments