Rüya Tabirleri / aşık rüyaları / Rüyada aşık olduğu kızı görmek

Rüyada aşık olduğu kızı görmek

Rüyada aşık olduğu kızı görmek yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, güzellik ve hayır geleceğine, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra hiç istemediği bir sıkıntı yaşayacağına, de rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada aşık olduğu kızı gördüyseniz

  • Sevdiğiniz kişileri deneme veya ufak oyunlar oynama niyetindeyseniz, çok faydalı olmayabilir.
  • Bazı olayların geçerli veya anlaşılabilir nedenleri olabileceğini unutmamalı, sabırlı olmalısınız.

Rüyada aşık olduğum kızla öpüşmek Mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına, kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına, bol kazançlı günlere kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada aşık olduğu kıza sarılmak atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına delalet etmektedir.

Rüyada aşık olduğu kızla konuşmak rüya sahibi kişi için ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine rivayet eder.

Rüyada aşık olduğun kızla evlenmek elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına, her attığı adımı paraya çevireceğine, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına, büyük sıkıntılar çekileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada aşık olduğu kızı öpmek kimseyle konuşmaz olacağına, daha iyi imkânlara sahip olacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada aşık olduğun kızın ölmesi çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, iyi sonuçlanacağı düşünülen durumların tersine neticeleneceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada aşık olduğun kıza kavuşmak aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve uzun bir süre kimsenin kendine gelemeyeceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına, keyfin ve huzurun yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kızla bakışmak anne babaya müjde verileceğine, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada aşık olduğun kızla gezmek aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine işarettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada aşık olduğun kızın ağlaması hanesine bolluk ve bereket dolacağına, yolları ayırma ve ilişkileri noktalama yönünde kararlar alınacağına, gözyaşına ve kedere boğulacağına, hayatının bereketli ve verimli olacağına, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada aşık olduğun kızla yürümek rüya sahibi için hayırlı bir yuva kuracağına, ancak daha sonra alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kızla tartışmak yaptığı hareketlerin aşırılığını fark etmemesi sonucunda ise çevresi ve sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına, maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, rüya sahibinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına, duygularının karşılıklı olacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments