Rüya Tabirleri / arsa rüyaları / Rüyada arsa ev görmek

Rüyada arsa ev görmek

Rüyada arsa ev görmek maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, arkasından gıybet edeceğine, bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, rızkın da aynı oranda çoğalacağına, ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arsa ev gördüyseniz

  • Liderliği ele alıp, gerekli düzenlemeleri, sağlamaları yaparak ya da gerekli telefonları ederek olanakları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.
  • En fazla sevdiğiniz konulara zaman ayırmalısınız.

Rüyada arsaya ev yapıldığında insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, kazancın düşeceğine ve sıkıntılı günler yaşanacağına, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına delalet eder.

Rüyada arsa ev alındığında çok kötü durumlara düşeceğine, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine ve geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments