Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada arkadaşının üzerinde yılan görmek

Rüyada arkadaşının üzerinde yılan görmek

Rüyada arkadaşının üzerinde yılan görmek çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, şansının ve bahtının daima açıkolacağına, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, hayırlı yollara gireceğine, yenileneceğine ve can bulacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine yorulur.

Rüyada arkadaşının üzerinde yılan gördüyseniz

  • İlişki veya iş birliklerinizi ilgilendiren ilginç değişiklikler veya gelişmeler aslında sizi hedeflerinize daha kolay ulaştırabilir.
  • Herkesin kendince haklı olması olayları iyice zorlaştırabilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada arkadaşının üzerine yılan atması çok büyük kötülemeler yapılacağına, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments