Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada arkadaşının sarı giydiğini görmek

Rüyada arkadaşının sarı giydiğini görmek

Rüyada arkadaşının sarı giydiğini görmek insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, aile ve iş yaşantısıyla ilgili sıkıntılı bir sürecin başlayacağına, deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, en yukarılara çıkacağına, niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına alamettir.

Rüyada arkadaşının sarı giydiğini gördüyseniz

  • Bazı kişileri memnun etme çabanız bazı konularda zarar ya da kayıplara neden olabilir.
  • Bazı konularda, başkalarının onayı ya da izni gerekiyorsa başına buyruk davranmak sıkıntı yaratabilir.

Rüya alimlerine göre rüyada arkadaşının sarı giymesi ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, iş hayatında çok zarar edileceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments