Rüya Tabirleri / amca rüyaları / Rüyada amcanın sana sarılması

Rüyada amcanın sana sarılması

Rüyada amcanın sana sarılması içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, geçici olarak rahatsızlanacağına, sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine yorulur.

Rüyada amcanın sana sarılması gördüyseniz

  • Sizi rahatsız edebilecek olaylardan ya da kişilerden kaçınmak için hesaplayarak ilerlemeniz gerekiyor.
  • Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın kendinizi sakinleştirebilecek bir şeyler bulmaya gayret etmelisiniz.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada amcanın sana altın vermesi yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada amcanın sana bağırması rüya sahibi için endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına alamettir.

Rüyada amcanın sana aşık olması çok büyük mutluluk yaşayacağına, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine yorumlanır.

Rüyada amcanın sana ekmek vermesi rüyayı gören için sıkıntılı olduğu durumları kısa bir zaman içinde düzelteceğine, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına ve hayatının böyle devam edeceğine, çok güzel bir mevkiye geleceğine, insanlara iyilik yapmaya inanılmaktadır.

Rüyada amcanın sana kızması rüya sahibi kişi için maddi kolaylığa ulaşacağına, çalışmaların büyük getirileri olacağına, maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, herhangi bir sorun ile karşılaşılmayacağına, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, derin bir nefes alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada amcanın sana hediye alması rüyayı gören kişi için attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, hayatında iyi giden her şeyin bir anda bozulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sezai Ada

rüyada amcam ve eski ortağımız ve tanımadığım 2 kişi daha vardı ofiste oturuyorduk eski ortağımız amcamın oğlunuda bu işe sokmamız gerekiyor dedi bende karşı çıktım ve yaptığı çirkin işleri söyledim daha sonra ofisten çıkarken amca özür dilerim ağır konuştuysam oğlun hakkında dediğimde ben senin için biliyorum üzülme dedi ve bana sarıldı bunun manası nedir acaba ?