Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada altın işlemeli silah görmek

Rüyada altın işlemeli silah görmek

Rüyada altın işlemeli silah görmek gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına, zorlukların ve çilelerin azalacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına inanılır.

Rüyada altın işlemeli silah gördüyseniz

  • Evinizi ilgilendiren konularda sıkıntılı durumlar oluşabilir, konuyu halletmek için daha zeki stratejiler üretilmesi gerekebilir.
  • Yeni iş birlikleri, ortaklıklar veya ilişkiler söz konusu, yanaşan gemiyi kaçırmamanızda fayda var.

Rüyada altın işlemeli seccade görüldüyse Allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine ve adından sıkça söz ettiren biri olacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, kişinin günahlarına tövbe etmesi, bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine ve neredeyse hasta olacağına, çok büyük maddi zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada altın işlemeli ayna görüldüğünde kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada altın işlemeli bardak görüldüğünde çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, yanlış yatırımlar yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada altın işlemeli elbise görülmesi kötü niyetli bir kişinin başa açacağı bela yüzünden uzun süre sorunlarla boğuşulacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, yaşam tecrübesi edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada altın işlemeli kapı görüldüyse çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, kalabalık bir halı saha ise kişinin çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına, helal kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada altın işlemeli örtü görüldüğünde çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine, maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments