Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada ağaçta yeşil zeytin görmek

Rüyada ağaçta yeşil zeytin görmek

Rüyada ağaçta yeşil zeytin görmek üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına, maddi çıkmazların biteceğine, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine işarettir.

Rüyada ağaçta yeşil zeytin gördüyseniz

  • Kendi kendinizi sabote edebilirsiniz.
  • İlerlemenize katkısı olacak şeyler öğrenmek için elinizden geleni yapmalısınız.

Rüya tabir edenlere göre rüyada ağaçtan yeşil zeytin toplamak güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, sorunlarının tamamen biteceğine, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, her zaman çok mutlu olacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments