Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada zirvede su görmek

Rüyada zirvede su görmek

Rüyada zirvede su görmek girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına, hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada zirvede su gördüyseniz

  • Farklı taraftan gelen öngörülmemiş bir öneri veya ima belli bir anlaşmanın, düzenlemenin veya üzerinde durulan bir konunun ihtiyacı olan şey olabilir.
  • Harekete geçmeniz durumunda gayretlerinizin karşılığını alabilirsiniz.

Rüyada dağın zirvesinde su görülmesi stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine, huzurlu bir insan olacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments