Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada yolda su görmek

Rüyada yolda su görmek

Rüyada yolda su görmek canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına, geçmişini arkada bırakacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine, yaklaşan güzel günlere alamet eder.

Rüyada yolda su gördüyseniz

  • Rahat bir tutum içine girerseniz çevreniz tarafından daha iyi anlaşılırsınız.
  • Yapmak istemediğiniz ya da doğru bulmadığınız şeyler konusunda sizi iknaya çalışan kişiler olabilir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yolun su olması yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, yeni bir karar alma sürecine girileceğine, beklenmedik olaylarla karşılaşacağına, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada yoldan su akması iyikalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına, para pul sahibi olacağına, çok büyük hayır duaları alacağına delalettir.

Rüyada yolda su birikintisi görüldüğünde uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına, neşe içinde olacağına, rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, dualarının ve tövbelerinin de kabul olacağına, yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada yolları su bastığını görüldüğünde güzelliklere rast gelineceğine, elinin darlığa düşmeyeceğine, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada yolun suyla dolması hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, işlerdeki durgunluğa ve kişinin maddi anlamda çok sıkıntı içine gireceğine, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yolun suyla kapanması tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına rivayet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yolun suyla kaplanması ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına, hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına yorulur.

Rüyada yolların su olduğunu görüldüyse hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yolu su basmak aile hayatının bozulacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine işarettir.

Rüya alimlerine göre rüyada yola su taşması kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına, kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine inanılır.

Rüyada yoldan su çıkması rüya sahibi kişi için ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, kazanç ve mal kaybına uğrayacağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yolda su aktığını görüldüğünde kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına, huzurunu ve neşesini kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yolda su fışkırması insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına, büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, bir sebeple içine düştüğü durumlardan ve sorunlardan kurtulamayacağına, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yola su dökmek yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, işlerindeki verimin ve rızkındaki bolluğun artacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada yolda suyun içinde yürümek maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, zor günler geçirileceğine, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yolda su patlaması harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, az da olsa kazanç elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Talip durur

Rüyamda geniş ve virajlı iniş aşağı bildiğim bir yolda tiemz berrak su aktığını gördüm su yoldan tasmiyordu bı araç gibi virajları savrulmadan akıyordu suyun debisi çok yüksek değildi 30- 40 cm yüksekliğindeydi şimdiden teşekkürler