Rüya Tabirleri / patlak rüyaları / Rüyada su patlağı görmek

Rüyada su patlağı görmek

Rüyada su patlağı görmek toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine alamet eder.

Rüyada su patlağı gördüyseniz

  • Bazı kişilerin istek veya ihtiyaçlarının eğlencenizi bozma ihtimali olabilir.
  • Olayları netleştirmek için karşı tarafın üzerine gidebilirsiniz.

Rüyada sevgilinin patlak olduğunu görüldüyse kurulan yeni yaşamda isteklere kısa zamanda erişileceğine, iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine ancak bu duruma rağmen çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına ve hasret gidereceğine inanılmaktadır.

Rüyada patlak boru görüldüğünde bir sebeple çok büyük zarar edileceğine, dünya malı edineceğine, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada patlak topla oynamak kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, aile içinde husumet gelişeceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına inanılır.

Rüyada patlak lastikle yola devam etmek rüya sahibi kişi için uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada mısır patlağı yemek kederlerinin son bulacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, aile hayatının hayır getireceğine, rahat bir hayatın kapısının açılacağına, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada patlak göz görülmesi refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına delalettir.

Rüyada patlak lamba görüldüğünde temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada patlak musluk görüldüyse sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, eldeki imkanların giderek azalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada patlak ampul görüldüğünde girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine ve çok saygın bir iş markası olacağına, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine, umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, büyük bir şöhrete sahip olunacağına alamettir.

Rüyada patlak hortum görüldüğünde kişinin tek başına kalacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, onlardan gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine rivayet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada patlak mısır yemek sırların ortaya çıkmasına, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, kendisini daha huzurlu bir hayata hazırlamak için gereken şartları sağlamak isteyeceğine, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine işarettir.

Rüyada patlak olduğunu görmek tecrübe sahibi olacağına, hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada patlak teker görüldüğünde asla gururundan ödün vermeyeceğine, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine inanılır.

Rüyada patlak ayakkabı görmek bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine ve sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, verimli işlere gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments