Rüya Tabirleri / birikinti rüyaları / Rüyada su birikintisi görmek

Rüyada su birikintisi görmek

Rüyada su birikintisi görmek kendisini üzen konuların kapanacağına, alacağınız kararlardan ilerde pişman olabileceğinize, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, her konuda şansın yaver gideceğine, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada su birikintisi gördüyseniz

  • Düşünmeden hareket etmemek, ani tepkilerden kaçınmak gerekiyor.
  • Bazı konuları hafife almanız size belli bedeller ödetebilir.

Rüyada yeşil su birikintisi görüldüyse umutlarının da tükeneceğine, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına rivayet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada su birikintisine girmek bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına alamettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada su birikintisinde yürümek çok daha iyi başarılar kazanacağına, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına, endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada su birikintisini temizlemek başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada su birikintisine atlamak kişinin arkadaşlarından gelecek bir belaya, istediği zaman yeni işler kurabileceğine, uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına delalettir.

Rüyada çamurlu su birikintisi görmek rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada akan su birikintisi görüldüyse düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine alamet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada su birikintisinin üstünden atlamak şansın ve kısmetin açık olacağına, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evde su birikintisi görülmesi çözümsüz sorunları olmayacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, çok büyük başarılara imza atacağına, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine yorulur.

Rüyada su birikintisinin önünü açmak rızkının her geçen gün daha da artacağına, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, harcamalarında aşırıya gitmesi halinde borçlanabileceğine inanılır.

Rüyada su birikintisini süpürmek rüya sahibi kişi için iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına delalet eder.

Rüyada su birikintisinden geçmek el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, seyahat sırasında çok büyük miktarda para harcayacağına inanılmaktadır.

Rüyada kirli su birikintisi görüldüyse yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, kısmetlerinin de kapanacağına, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, çekilen zahmetin çoğalacağına, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına tabir olunur.

Rüya yorumlarına göre rüyada su birikintisinde el yıkamak çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve çok büyük maddi zararlar edeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, geleceğin güzel olacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada su birikintisine basmak bereket ve zenginlik sahibi olacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına ve büyük iş sahipleri arasına girileceğine, bazı konularda başarısızlık ile karşılaşılacağına yorumlanır.

Rüya alimlerine göre rüyada su birikintisinde yüzmek sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, güvenli ve mutluluk dolu seyahate, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada su birikintisine düşmek sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, eşi tarafından yüceltileceğine, sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine yorulur.

Rüyada tarlada su birikintisi görmek çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, işlerindeki karın artacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına, dertlerin dermanının bulunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada su birikintisinde ıslanmak yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, yanlış yatırımlar yapacağına, ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bulanık su birikintisi görüldüyse uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, rüya sahibinin ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada tuvalette su birikintisi görülmesi girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına ve bu çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine, sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, işlerinin bir anda bozulacağına, düşmanlarla beraber oturmaya, kinin ve nefretin son bulacağına alamet eder.

Rüyada yerde su birikintisi görüldüyse sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine ve yerine getiremeyeceği sözler verip çok zor durumlarda kalacağına delalettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Neslihan g.

Ruyamda biraz yuksek bir yerde çınar agacina benzer güçlü kökleri olan ve koklerinin dibinde tertemiz su birikmiş oldugunu gördüğüm ormanı andıran bir yer gördüm bu agacin dibindeki su yavas yavas dar bir ark tan yokuş aşağı akıyordu elimde bir su kabı var zannedersem akan bu temiz sudan alacaktım sonra uyandım acaba bu ruyam ne anlam taşıyor
Simdiden teşekkür ederim…