Rüya Tabirleri / kaka rüyaları / Rüyada yolda kaka görmek

Rüyada yolda kaka görmek

Rüyada yolda kaka görmek sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, yüzüne kan geleceğine, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına işarettir.

Rüyada yolda kaka gördüyseniz

  • Çok büyük bir olay kapınızda bekliyor.
  • Uzun süredir planladığınız bir şeyi yapabilir ya da elde edebilirsiniz.

Rüyada yolda kaka yapmak Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine ve bu durumdan ötürü çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, sevdiklerinin hep yanında olacağına, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments