Rüya Tabirleri / bahçe rüyaları / Rüyada yılan dolu bahçe görmek

Rüyada yılan dolu bahçe görmek

Rüyada yılan dolu bahçe görmek yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, kötü duygularını yeneceğine ve huzurlu olacağına, bir sebeple bu makamı kaybetmemek için çok büyük çaba gösterileceğine, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, ona mutluluk getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yılan dolu bahçe gördüyseniz

  • Bazı alanlarda bakış açınız gerçek hayatın veya mevcut durumun gerçeklikleriyle örtüşmüyor olabilir.
  • Bazı konularda kendinizi zayıf hissedebilir veya bazı kararlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Rüyada su dolu bahçe görmek rızkın ve kazancın artacağına, sosyal hayatını da askıya alacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına delalettir.

Rüyada ağaç dolu bahçe görüldüğünde ancak bu kazancın yeteri kadar uygun bir yere ve doğru bir şekilde aktarılamamasından ötürü çok büyük sorunlar yaşanacağına, refahının ve varlığının artacağına, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine, kudret ve hikmet sahibi olacağına, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşillik dolu bahçe görüldüyse sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, bir sebeple başka yollar aranacağına, hatadan dolayı zarar edeceğine, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sebze dolu bahçe görmek hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, maddi açıdan zarara uğranacağına, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada güllerle dolu bahçe görülmesi sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına, her zaman iyilikleriyle anılacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine inanılır.

Rüyada meyve dolu bahçe görüldüğünde iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına, işlerin çok büyük bir çıkmaza gireceğine, zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada çiçek dolu bahçe görmek ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , iş konusunda hevesin kursakta kalacağına yorumlanır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments