Rüya Tabirleri / yılan rüyaları / Rüyada yılan zehri görmek

Rüyada yılan zehri görmek

Rüyada yılan zehri görmek yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, zengin bir hayat sürüleceğine, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına alamet eder.

Rüyada yılan zehri gördüyseniz

  • Desteklemekten memnun olacağınızı göstermeniz, bir düşmanın iş birlikçisine dönüşmesini sağlayabilir.
  • Adil davranmaya çalışmanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada yılanın zehir attığını görüldüğünde aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine, ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına, tövbelerin kabul olacağına, çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına işaret eder.

Rüyada yılan zehri emmek düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, elini haramdan uzak tutacağına, her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yılan zehri akıtmak yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, eşi tarafından yüceltileceğine, yapılan projelerin çok bereketsiz olacağına, ticaret hayatına atılacağına, hayır getirecek noktalara gelineceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yılan zehri içmek yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yılanın zehir saçması kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına ve mutlu bir ömür geçirileceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yılanın zehir fışkırtması rahatsızlık yüzünden bir süre işlerden uzak durulacağına, bereketli bir yaşama sahip olunacağına, uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına tabir olunur.

Rüyada yılanın zehrini aktığını görmek başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, istediklerini elde etmeyi başaracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yılanın zehir püskürtmesi nazara gelinecek başarılar elde edileceğine, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına, sık sık onların kavgalarını yatıştırmak için orta yolu bulmak isteyeceğine fakat kimseye yaranamayacağına işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yılan zehrinin üzerine sıçraması yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, çevresindekilerle arasının açılacağına, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yılan zehri yemek parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına, kişinin ağız tadına kavuşacağına, bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına delalettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yılan zehrini tükürmek sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, insanları aldatarak menfaat elde edeceğine, büyük bir umutsuzluk duyacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yılan zehri sıçraması uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, rüyada erkeğin kendini hamile olarak ama hiç karnı çıkmamış şekilde görmesi aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına, zahmeti işlerin kolaylaşacağına, mutluluk verici olayların yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yılan zehri çıkarmak rüyayı gören için yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına, yapılmak istenen projeye hız verileceğine, haram mal yiyip içeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yılanın zehrini almak görülmesi geçiminin rahat ve kolay olacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada sokan yılanın zehrini çıkarmak mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına alamettir.

Rüyada ısıran yılanın zehrini çıkarmak işlerinin çok yolunda gideceğine, daha başarılı ve kazançlı olacağına, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yılan zehri temizlemek üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine işarettir.

Rüyada yılan zehir atması iş dünyasında sahip olunan ünün lekeleneceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, yüksek diploma alacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına tabir olunur.

Rüyada yılan zehri alınması kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, daha geniş bir rızık elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine yorumlanır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments