Rüya Tabirleri / kan rüyaları / Rüyada yılan kanı görmek

Rüyada yılan kanı görmek

Rüyada yılan kanı görmek maddi ve manevi olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, yardım isteyen kişilere maddi ve manevi olarak her türlü yardımın yapılacağına inanılmaktadır.

Rüyada yılan kanı gördüyseniz

  • Raporlar, anlaşmalar ya da tezler sonunda tamamlanabilir.
  • Aralarından bazıları şimdiye kadar karşılaştıklarınızdan daha büyük bir şeyi içeriyor olabilir.

Rüyada ölmüş yılan kanı görüldüyse maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yılan kanı sıçraması gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine ya da kendisini azarlayan kişiye karşılık vereceğine ve bu şekilde insanları vazgeçirmeye ve kendisinden uzaklaştırmaya çalışacağına, helal ekmek yeneceğine, bir sınavdan geçileceğine, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, bir daha işyerine gelmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yılanın kan kusması huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, hiçbir zaman alım ve ödeme zorluğuna düşmeyeceğine, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına ve hep iyilik düşüneceğine yorulmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada siyah yılanın kanını emmesi bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, günah işlemeyi terk edeceğine, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada yılan kanı içmek rüya sahibi kişi için çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına, hayallerinin de yarım kalacağına, sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, her istediğini alabileceğine, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine alamet eder.

Rüyada yılanın kan emmesi rüyayı gören için çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, rüya sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine, kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments