Rüya Tabirleri / gömlek rüyaları / Rüyada yeni gömlek görmek

Rüyada yeni gömlek görmek

Rüyada yeni gömlek görmek kendine olan güvenini kaybedeceğine, yaşamının uzun olacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine delalet eder.

Rüyada yeni gömlek gördüyseniz

  • Beklediğiniz özgürlüğü karşı tarafa sunmak da zayıf kalabilirsiniz.
  • Borçları tahsil etmeniz zor olabilir veya aniden ortaya çıkan borçlar nedeniyle zorlanabilirsiniz.

Rüyada beyaz yeni gömlek görüldüğünde kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yeni gömlek giymek işin sonunda da başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, maddi sorumluluklarının artacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeni gömlek hediye alınması çok büyük borçlar alacağına, evli iseniz eşinizle arasında bazı tartışmalar geçebileceğine, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine alamet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yeni gömlek denemek yapılan işte çok zarar edileceğine, yeni insanlarla tanışacağına veya kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine, maddi konularda kayıplar olacağına ve bu yüzden de daha stresli bir duruma düşüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeni gömlek almak hayatının en güzel günlerini geçireceğine, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, uzun soluklu bir ilişkiye başlanacağına, dişe diş savaşacağına alamet eder.

Rüyada yeni gömlek satın alınması kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, şansın yaver gideceğine, çalıştıkça da Allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeni gömlek giydiğini görüldüğünde evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına, onun kıymetini her daim bileceğine, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına ve çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments