Rüya Tabirleri / koyun rüyaları / Rüyada yatan koyun görmek

Rüyada yatan koyun görmek

Rüyada yatan koyun görmek rüya sahibinin başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, kazançlı bir adım atılacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına alamet etmektedir.

Rüyada yatan koyun gördüyseniz

  • Herkesi memnun etmek çok kolay olmayabilir.
  • Sizi öfkelendirebilecek kişilerden uzak durun.

Rüyada yerde yatan koyun görüldüyse günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, para sıkıntısı çekeceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments