Rüya Tabirleri / üst rüyaları / Rüyada üstüne dolu yağması

Rüyada üstüne dolu yağması

Rüyada üstüne dolu yağması başını ağrıtan ve kendisini üzen olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar sayesinde yakın bir zaman içinde çözeceğine, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, kendisi için faydalı şeyler yapacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına delalet eder.

Rüyada üstüne dolu yağması gördüyseniz

  • Ortak kaynaklarınızı, bir iş birliğini ya da başka bir düzenlemeyi ilgilendiren konularda veya parasal bir mevzuda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.
  • İstediğinizi almanıza yardım edecekse, karşınızdaki kişileri ilgili konularda memnun etmeniz gerekebilir.

Rüyada arabanın üstüne dolu yağması rüyayı gören için eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments