Rüya Tabirleri / çamaşır rüyaları / Rüyada üstüne çamaşır suyu görmek

Rüyada üstüne çamaşır suyu görmek

Rüyada üstüne çamaşır suyu görmek sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına, aileyle iş yapmayacağına, destek istediği kişilerden destek alamayacağına rivayet eder.

Rüyada üstüne çamaşır suyu gördüyseniz

  • Harekete geçmeye veya değişimi kucaklamaya hazırsınız.
  • Size maddi manevi bedel ödetebilecek potansiyele sahip ölçüsüz kişilerden uzak durun.

Rüya tabirlerine göre rüyada üstüne çamaşır suyu sıçraması mali sorunlarının çözüleceğine, hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına, kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına, en küçük sorunda parlayacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine inanılır.

Rüyada üstüne çamaşır suyu dökülmesi rüya sahibi kişi için hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına, bolluğun ve bereketin düşeceğine, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına işaret etmektedir.

Rüyada üstünün çamaşır suyu olması rüya sahibi için kişinin başarıdan başarıya koşacağına, moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments