Rüya Tabirleri / ara rüyaları / Rüyada taşların arasından su çıktığını görmek

Rüyada taşların arasından su çıktığını görmek

Rüyada taşların arasından su çıktığını görmek uzlaşmaz bir tavır içinde olunması yüzünden fırsatların kişiden uzaklaşacağına, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine ve hayırlı bir yola çıkılacağına, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına, adının her yerde geçeceğine, kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına alamet etmektedir.

Rüyada taşların arasından su çıktığını gördüyseniz

  • Fazla tereddüt etmemelisiniz.
  • Geçmişi unutmanızda fayda var.

Rüyada taşların arasından su aktığını görmek bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, kötü günler yaşayacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına, ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına işaret eder.

Rüyada taşların arasından su akması girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, elinin de bolluk göreceğine, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments