Rüya Tabirleri / çap rüyaları / Rüyada tarlada çapa görmek

Rüyada tarlada çapa görmek

Rüyada tarlada çapa görmek dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tarlada çapa gördüyseniz

  • Maddi nedenlere dayalı tercihler yapabilirsiniz veya hareketlerinizin ana tetikleyicisi para olabilir.
  • Başarılarınızı sevdiğiniz kişilere birlikte kutlamak isteyebilirsiniz.

Rüyada tarlada çapa yapıldığında hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, yakın bir zaman içinde kendisini daha kötü durumlarda bulacağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine ve böylece çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına, büyük bir kavgaya tutuşacağına rivayet eder.

Rüyada pamuk tarlasında çapa yapıldıysa gelir kaynaklarının yok olacağına, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tarlada çapa kazmak hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, atılacak adım sayesinde iki tarafında çok mutlu olacağına, kötü günler yaşayacağına, elinde bulunan malı ve mülkü kendisini rahatlatmak için kısa bir zaman içinde harcayacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments