Rüya Tabirleri / balgam rüyaları / Rüyada suya balgam tükürmek

Rüyada suya balgam tükürmek

Rüyada suya balgam tükürmek birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, sevinçten gözyaşı dökeceğine ve sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, özellikle para konusunda şansının açılacağına, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına yorulur.

Rüyada suya balgam tükürmek gördüyseniz

  • Kalabalık ortamlardan kaçınmalısınız.
  • Bazı kişiler kendinizi suçlu hissetmenizi sağlama çabasında olabilir.

Rüyada suya balgam atmak rüya sahibi için tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine bazen de her şeyin güllük gülistanlık olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine ve hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments