Rüya Tabirleri / süt rüyaları / Rüyada sütün yere döküldüğünü görmek

Rüyada sütün yere döküldüğünü görmek

Rüyada sütün yere döküldüğünü görmek sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine delalettir.

Rüyada sütün yere döküldüğünü gördüyseniz

  • Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var, belli sözler verilebilir ya da sevgi ihtiyacınızı karşılayabilecek ortamlarda bulunabilirsiniz.
  • Daha diplomatik olmakta fayda var.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada süt yere dökmek o kişi sayesinde içine düştüğü zorluklardan kurtulmayı başaracağına, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, kayıplarını yerine koyması için uzun zamanlar geçeceğine, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, parasının ve canın güvende olacağına alamettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada sütü yere sağmak vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına, düşman olduklarının anlaşılacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments