Rüyada suda adet kanı görmek

Rüyada suda adet kanı görmek iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, kısa bir zaman içinde maddi açıdan zarar getirecek bir işe adım atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada suda adet kanı gördüyseniz

  • Tartışmak veya yalnız başınıza mücadele ettiğinizi ya da çalıştığınızı bile bile yardım almaya çalışmak sizi zayıf düşürüyor.
  • Meslektaşlarınızla yaşayabileceğiniz problemleri doğru yönetmeniz gerekiyor.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada suda adet olmak uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, kurulu düzenin yıkılacağına ve tüm emeklerinin boşa gideceğine, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine, başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine, insanları kıracağına ve üzeceğine delalet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top