Rüya Tabirleri / havuz rüyaları / Rüyada su dolu havuz görmek

Rüyada su dolu havuz görmek

Rüyada su dolu havuz görmek maddi yükünün artacağına, zorlukların kolayca aşılacağına, işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada su dolu havuz gördüyseniz

  • Zamanız boşa harcamak yanlışlara neden olabilir.
  • Artık işe yaramayan bağlardan kurtulmak gerekebilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada su dolu havuzda yüzmek maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, hem de sevdiklerinin olacağına, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına rivayet eder.

Rüyada su dolu havuza düşmek keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, zahmete ve meşakkate düşeceğine, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine işarettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada su dolu havuza girmek yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada su dolu havuza atlamak hastalıkların sona ereceğine ve sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerin günden güne daha da açılacağına işaret eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada su dolu havuzda yürümek yapılan işte çok zarar edileceğine, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, yeni hobiler edinileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ahmet

cok Kalabalik küçük Karincalar Gördüm Su Dolu Havuz gordum Manası nedir acaba teşekürler

güldenay

büyük bir ev satın almışız rüyamda,evin ön bahçesinde kocaman su dolu havuz gördüm.kızkardeşimin içinde yüzdüğünü gördüm.arkasından bende havuza girdim,su boyumu geçiyodu birden panikledim boğuluyormuşum gibi geldi.su yutttum ama su tuzlu deniz suyu gibiydi aynı.suyu kustum havuza.agzımdan beyaz beyaz balık pulu gibi bişeyler çıktı.