Rüya Tabirleri / baş rüyaları / Rüyada siyah yılan başı görmek

Rüyada siyah yılan başı görmek

Rüyada siyah yılan başı görmek çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, sorunların kısa süre içinde biteceğine, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına, güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah yılan başı gördüyseniz

  • Duygularınızın sizi kontrol etmesine izin vermemelisiniz.
  • Çok fazla önemsemediğiniz iş veya planlara, daha fazla ilgi göstermeniz ya da dikkat etmeniz durumunda çok önemli noktalara taşınabilirler.

Rüyada siyah yılanın başını ezmek geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, zorluğa ve darlığa düşeceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine inanılır.

Rüyada siyah yılanın başını sıkmak rüyayı gören için buna rağmen kazanç getireceğine, elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah yılanın başını tutmak hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına ve kendisi gibi insanlara destek vereceğine, bir rahat yüzü görmeyeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada siyah yılanın başını koparmak Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, güzel olaylarla karşılaşılacağına inanılmaktadır.

Rüyada siyah yılanın başına basmak rüyayı gören için kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine, ele geçen para miktarının artmasıyla da kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, işlerinin daha da iyi olacağına alamettir.

Rüyada siyah yılanın başını kesmek karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına ve daha sonara bu kişileri cezalarını çekmeleri için kolluk kuvvetlerine vereceğine, mevki kaybına uğrayacağına, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine rivayet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments