Rüya Tabirleri / bıçak rüyaları / Rüyada sivri bıçak görmek

Rüyada sivri bıçak görmek

Rüyada sivri bıçak görmek kişinin şansının artacağına, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, aileden ayrı kalınacağına, o işten ekmek yiyeceğine, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sivri bıçak gördüyseniz

  • Farklı görüşleri olan kişilerin sizi yolunuzdan çevirmesine veya ilerlediğiniz alanda kafanızı karıştırmasına izin vermeyin.
  • Siz bir işverenseniz gene maddi olarak iyi bir yatırımın hesaplarına girebilirsiniz.

Rüyada ucu sivri bıçak görmek zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, hem de zengin biri olacağına, cesaretinin yerine geleceğine, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments