Ana sayfa » Sevgili rüyaları » Rüyada sevgilinin ellemesi

Rüyada sevgilinin ellemesi

Rüyada sevgilinin ellemesi Allah’ın kendisinden yana olacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine ya da onların yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, ona şifa olmayacağına, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevgilinin ellemesi gördüyseniz

  • Doğru bilgilendirilmeniz durumunda kazanan taraf olabilirsiniz.
  • Karşılaştığınız konuların ne derece riskli olduklarını düşünmeden hemen atılmak cesaretine sahipsiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada birinin saçını ellemesi elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına ve kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, uğradığı zararların telafi edileceğine, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına inanılmaktadır.

Rüyada birinin göğsüne ellemesi rüyayı gören için çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına, tutumlu bir yaşam süreceğine, haramdan ve zinadan uzak duracağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına yorumlanır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada bir erkeğin mememi ellemesi başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına, geçim derdi yaşayacağına, birçok açıdan sıkıntılarla dolu bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüya alimlerine göre rüyada birinin kıçını ellemesi kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına, ticaretinin de hızlanacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve bir aile yemeğine katılıp çok güzel zaman geçirileceğine işarettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada birinin ellemesi devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine bu süreçte hayatın kıymetinin de farkına varacağına, malına gelecek zarara, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada birinin bacağını ellemesi ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına ve lüks bir hayat süreceğine, zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine ve çok daha iyi yerlere gelerek kendisi için çok daha fazla şans yaratacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin mememi ellemesi rüya sahibi kişi için çok sıhhatli bir kişi olunacağına, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babanın kızını ellemesi rüyayı gören kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına alamet eder.

Rüyada birinin mahrem yerini ellemesi rüya sahibi kişi için çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına, mal mülk kazanacağına, moralsiz ve düşünceli olacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin seni ellemesi rüyayı gören için kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkeğin ellemesi çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin seni ellemesi mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, rüya sahibi kadın ise uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına yorumlanmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top