Rüya Tabirleri / seccade rüyaları / Rüyada seccade üzerinde yılan görmek

Rüyada seccade üzerinde yılan görmek

Rüyada seccade üzerinde yılan görmek para kazanmasına da vesile olacağına, vaaz ve nasihate, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına inanılmaktadır.

Rüyada seccade üzerinde yılan gördüyseniz

  • Bazı durumlarda şans gerçekten yüzümüze güler.
  • Bazı konularda gereken takdiri görmediğinizi düşünebilirsiniz.

Rüyada seccade üzerinde ağlamak sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına ve bütün zorlamalara rağmen bir türlü istenen kadar iyi bir hale gelmeyeceğine, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada seccade üzerinde oturmak rüya sahibi için işlere nazar değeceğine, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, gittiği yolda yalnız kalacağına, etrafındaki insanlara yardım edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada seccade üzerinde karınca görmek elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, vefasızlık ve nankörlük göreceğine bu nedenle üzülüp hastalanacağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada seccade üzerinde yatmak beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, aralarından su sızmayacağına, önündeki engellerin ortadan kalkacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada seccade üzerinde böcek görüldüyse askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına, zarar edeceği bir işe girmek zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada seccade üzerinde durmak bol nimete kavuşulacağına, önemli ve ciddi işler yapacağına, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada seccade üzerinde uçmak rüya sahibi kişi için aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına, bir ortaklık kurulacağına, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına ve sürprizlerin arka arkaya geleceğine, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada seccade üzerinde uyumak hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, atılan adımların daha iyi bir şekilde düşünüleceğine, rüyayı gören kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bir türlü kurtulamayacağına, bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments