Rüya Tabirleri / saçı rüyaları / Rüyada saçında yılan görmek

Rüyada saçında yılan görmek

Spread the love

Rüyada saçında yılan görmek büyük sıkıntı ve yaşanılacak acıya, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, yaptığı işlerin küçümseneceğine, eline geçen tüm fırsatları boşa harcayacağına, yüksek moralli olacağına, ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada saçında yılan gördüyseniz

  • Evde veya işinizde yapacağınız değişiklikler yaşam tarzınızı geliştirmenize yardım edebilir.
  • Hazırlıklı olmanız durumunda yaşananların planlarınızı bozmasını engelleyebilirsiniz.

Rüyada saçından yılan çıkması rüya sahibi için çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına delalettir.

2 yorumlar

  1. Rüyamda saçımdan.ince uzun yılana benzer birşey akıyordu.ama üzerime dolanmadi veya saldırması.anlami nedir acaba

    • Değerli Ziyaretçim,
      Görülen rüya huzura, berekete ve sevgiye rivayet eder. Rüya tabirine göre sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine; hayatından huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına; seven kişilerin mutlu bir hayata kavuşacaklarına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine yorulmalıdır.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.