Rüya Tabirleri / rahim rüyaları / Rüyada rahim görmek

Rüyada rahim görmek

Rüyada rahim görmek onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine, güzel günler için çalışılacağına, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada rahim gördüyseniz

  • Yaşça sizden büyük olan kişiler ile olan ilişkilerinizde gerek maddi gerekse manevi açıdan destek alabilirsiniz.Ailenizde, bazı konularda alınacak ortak kararlarla yeni birtakım değişikliklere gidilebilir.
  • Dağınık düşünceler, bir araya getiremediğiniz bir sürü ufak-tefek işinizin birikerek bir çığ gibi üzerinize yıkılma korkusu sizi tedirgin ediyor.

Rüyada rahimden süt gelmesi güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada rahimden örümcek çıkması rüyayı gören için makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, harcamaların yoğunlaşmasıyla kişinin borçlarının da fazlalaşacağına, çok pişmanlık duyacağına, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada rahimden su gelmesi çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada rahimde karınca görüldüyse sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine, sorunlarını halletmeyi bileceğine, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada rahim kanaması maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada rahimde erkek bebek görüldüğünde sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, neredeyse kahrolacağına ya da işlerinin gittikçe iyileşmeye başladığı bir dönemde düşmanlarının yapacağı bir kötülük yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına delalet eder.

Rüyada büyük rahim görülmesi ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşının rahmini görülmesi büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, insanlarla iç içe olacağına, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine delalettir.

Rüya yorumlarına göre rüyada rahim düşürmek sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, mutlu günler göreceğine, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada rahmin düştüğünü görmek girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin rahmini görülmesi arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, kulağa gelen bu sözler nedeniyle kısa süreli üzüntü çekileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada rahmin şişmesi maddi açıdan çok zorlanılacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada rahmin açılması kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, doğru iş ortaklığı yapacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine işaret eder.

Rüyada kızının rahmini görüldüğünde kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, huzurlu bir hayata adım atacağına, sorunlarının son bulacağına alamet eder.

Rüyada çift rahim görmek gözünün yaşını sileceğine, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve işlerin karışacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine, kötü ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, kendisini kazanmaya odaklayacağına rivayet eder.

Rüyada hamile bir kadının rahmini görüldüğünde kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine inanılır.

Rüyada rahim ağzı görüldüyse maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, o kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla rüya sahibinin de içinin ferahlayacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine yorumlanır.

Rüyada rahmini eline almak yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, kötü sözler duyacağına, hayallerine ulaşmak isterken farkında olmadan inancından sapacak şekilde hareket edeceğine işaret eder.

Rüyada rahmin çıktığını görüldüyse ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, bir sebeple çok büyük zarar edileceğine, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine delalet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada rahimden vurulmak hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına inanılır.

Rüyada rahim hastalığı görmek herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine işarettir.

Rüyada rahimde şişlik görülmesi çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine delalettir.

Rüyada temiz rahim görüldüyse sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına, zor bir hayat sürmeye başlayacağına, aylık gelirinin artacağına, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada rahim düşmesi maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, sermayenin harcandığına değeceğine, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, işlerinde çok başarılı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada rahimden fare çıkması rüya sahibi kişi için inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına, yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına, işlerde aksilikler yaşanacağına, yapayalnız ve kötü hissedeceğine, sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada rahimde bebek görüldüğünde çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına ve sonrasında dünyaevine gireceğine, bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına, hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına, atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılmasını sağlayacağına, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına inanılır.

Rüyada rahmini kıllı görüldüğünde sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına, geçim derdi çekeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada rahim dikilmesi ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüya yorumlarına göre rüyada ya rahim demek çok kötü günler geçireceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına ve rahat edileceğine, ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, neşesinin yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada rahimde yara görüldüğünde bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına, atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, daha yüksek bir noktaya geleceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada rahim aldırmak hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine, orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine rivayet eder.

Rüyada rahimde kese görüldüğünde sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, içine büyük bir huzurun dolacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına yorumlanır.

Rüyada rahim filmi çektirmek rüya sahibi kişi için yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına, yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına, aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada rahim ismini görülmesi iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına işarettir.

Rüyada rahim sarkması görüldüyse yeni bir iş olanağı yakalamaya, maddi olanaklarının artacağına, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada rahim temizlemek daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, sadece rüyayı gören kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada rahminin dikildiğini görüldüğünde ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına yorumlanır.

Rüyada rahimde ikiz bebek görüldüyse dertlerin günden güne daha da artacağına, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine, işlerin daha kötüye gideceğine ve aksiliklerin yaşanacağına işarettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada rahim alınması büyük başarılara imza atılacağına, bir sebeple büyük bir üzüntü duyacağına, ancak rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, para sıkıntısı çekeceğine, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, rahat ettim derken çok sıkıntılı bir duruma düşebileceğine delalet eder.

Rüyada rahim kanaması görülmesi emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, iş hayatında maddi zarara uğranacağına delalettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada rahmin kesilmesi beklenmedik olaylarla karşılaşacağına, bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına, özlediği yerlere yolculuk edeceğine, maddi ve manevi olarak yıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada rahmin alındığını görüldüyse zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına, mali krize gireceğine, sevinçli ve güzel günler göreceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına inanılır.

Rüyada rahimden kanama gelmesi bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, sonrasında ise bu olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kıllı rahim görmek çok mutlu bir hayata sahip olacağına ve kısmet dolu işlere gireceğine, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, kendisi ile baş başa kalacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada rahmin ağrıması zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments