Rüya Tabirleri / duvar rüyaları / Rüyada pencere önünde duvar görmek

Rüyada pencere önünde duvar görmek

Rüyada pencere önünde duvar görmek parasının her zaman bereketli olacağına, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına delalet eder.

Rüyada pencere önünde duvar gördüyseniz

  • Herkesin istediğini yapmaya çalışırsanız kimseyi memnun edemeyebilirsiniz.
  • Tavırlarınızdaki veya bazı konulardaki inançlarınızdaki değişiklikler olumlu sonuçlar doğurabilir.

Rüyada pencerenin önünde duvar olduğunu görmek daima ona hürmet göstereceğine, büyük başarılara imza atılacağına, insanların alım gücünün azalacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine, kişinin her yere yetişmekte zorlanacağına, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments