Rüya Tabirleri / yer rüyaları / Rüyada özel yerini görmek

Rüyada özel yerini görmek

Rüyada özel yerini görmek yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, ekonomik kayıpların sürekli artacağına, bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada özel yerini gördüyseniz

  • Rekebet ortamları yeteneklerinizi, tecrübenizi veya bilginizi gösterme şansı sunabilir.
  • Gerekli ataklığı gösterebilirseniz dar boğazları kolaylıkla geçersiniz.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada özel yerinden kan gelmesi başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına, uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine, durumunuzun iyileşeceğine ve maddi yönden güçleneceğinize işarettir.

Rüyada erkeğin özel yerini görüldüyse insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine, kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına, içini açmaya karar vereceğine, büyük kazanç getirecek işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kadının özel yerini görülmesi sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine ve zahmetinin artacağına, yeni mallara kavuşacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, düşmanını alt edeceğine, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments