Rüya Tabirleri / eşarp rüyaları / Rüyada oyalı eşarp görmek

Rüyada oyalı eşarp görmek

Rüyada oyalı eşarp görmek deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına, o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, bir sebeple aynı hataları sürekli tekrarlayacağına, zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada oyalı eşarp gördüyseniz

  • Bazı konularda insanların işinize karışmasını ya da itirazlarla karşılaşmak istemiyorsanız sır saklamayı bilmeniz gerekiyor.
  • Hesapta olmayan tesadüfler veya karşılaşacağınız aksilikler planlarınızı bütün olarak değiştirmenize sebep olabilirler.

Rüya tabirlerine göre rüyada oyalı eşarp takmak kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments