Rüya Tabirleri / asker rüyaları / Rüyada ölüyü asker kıyafetiyle görmek

Rüyada ölüyü asker kıyafetiyle görmek

Rüyada ölüyü asker kıyafetiyle görmek daha fazla rızık elde edileceğine, ardından iş hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atacağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, bunun için Allah’a şükredeceğine, büyük ve başarılı adımlar atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölüyü asker kıyafetiyle gördüyseniz

  • Olayların üstesinden gelmek istiyorsanız biraz daha rahat olmalısınız.
  • Ufukta aşk veya sevgi dolu ilişkiler var.

Rüyada ölünün asker kıyafeti giymesi geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve işlerin karışacağına, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments