Rüya Tabirleri / hapis rüyaları / Rüyada oğlumu hapiste görmek

Rüyada oğlumu hapiste görmek

Rüyada oğlumu hapiste görmek gelecekte güzel günlere kavuşacağına, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada oğlumu hapiste gördüyseniz

  • Tamamen rastlantısal bir fikir sonuca giden yolun anahtarına dönüşebilir.
  • Hedeflerinize kilitlenmelisiniz.

Rüyada oğlunun hapse girmesi rüyayı gören için uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada annenin oğlunu hapiste görmek güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına delalet eder.

Rüyada oğlumun hapisten çıktığını görüldüğünde rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, yaşadığı yerden uzak kalacağına, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada oğlunun hapse düştüğünü görmek bazen de rahat geçeceğine, mutluluğun günden güne daha da artacağına, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada oğlunun hapisten çıkması rüya sahibi için aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada oğlunun hapiste olduğunu görüldüyse onlara galip geleceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada oğlumun hapse girdiğini görüldüyse sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, hayata karşı cesaretleneceğine, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına işaret etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments