Rüya Tabirleri / kıyafet rüyaları / Rüyada namaz kıyafeti görmek

Rüyada namaz kıyafeti görmek

Rüyada namaz kıyafeti görmek günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına, bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada namaz kıyafeti gördüyseniz

  • Sizi ilgilendiren bazı konular hız kazanabilir veya ilgilenilmesi gereken işler ya da konular söz konusu olabilir.
  • Sizin için önemli olan şeyleri hafife almamanızda fayda var.

Rüyada namaz kıyafeti giymek yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, sevdiği insana kavuşacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments